Akcje promujące edukację to dla nas priorytet. Niedawno pisaliśmy o multimedialnych prezentacjach oferty naszej uczelni, a teraz możemy pochwalić się kolejnym owocem zaawansowanych działań- trzema seminariami naukowymi pt „Nauka i edukacja naszą wspólną przyszłością". Głównym organizatorem tego wydarzenia była dr Katarzyna Strzała- Osuch.

Zaproszeni przez nas goście wygłosili prelekcje w Kwidzynie (13.03), Sztumie (27.03) oraz Prabutach (23.04). Swoją obecnością zaszczycili nas nie tylko przedstawiciele władz, ale również licznie zgromadzeni uczniowie.

zdj. 1 1Zgromadzeni uczestnicy seminarium naukowego

Wspólnie poruszaliśmy tematy z różnych dziedzin m.in. gospodarki („Wpływ kryzysu finansowego USA na sytuację na GPW w Warszawie.”- Jacek Zawadziński), społeczeństwa („Bezdomność a powrót do społeczności.”- Monika Ubowska) czy psychologii („Stres – zjawisko i jego przyczyny.”- D. Elter).

zdj. 2 1Materiały promocyjne Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie

Staraliśmy się, by każde spotkanie było niepowtarzalne, dlatego zadbaliśmy o różnorodność tematów prelekcji.
Mamy nadzieję, że cel został osiągnięty!