Akcja prowadzona była przed wejściem do teatru w dniu wręczenia dyplomów absolwentom Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

Na uroczystości Pani Prorektor dr Katarzyna Strzała - Osuch zaprosiła do wsparcia akcji:  „Dzisiejsza uroczystość wydała nam się wspaniałą okazją do zaprezentowania, kolejny raz zaangażowania społecznego Uczelni, w tym jej pracowników, studentów i absolwentów. Przejawem tego jest prowadzona obecnie przez naszych wolontariuszy zbiórka publiczna na rzecz Hospicjum Kwidzyńskiego, pod kierownictwem i opieką Pani Karoliny Kwiatkowskiej, której z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować za pomysł i zaangażowanie.”

Zebrane pieniądze wesprą Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych, za które zakupione będą niezbędne artykuły (w tym artykuły jednorazowego użytku, higieniczne i osobiste), nutridrinki, opatrunki jałowe oraz inne artykuły do codziennej opieki dla podopiecznych hospicjum w Kwidzynie.

zbiorka 1

Wreczenie dyplomow 2018 68