Za nami klika spotkań z Technik Samoobrony, które odbyły się w ramach projektu Bezpieczny Senior – Bezpieczny Junior, który współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta w Kwidzynie. Uczniowie, m.in. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie oraz  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie poznawali techniki samoobrony. Na zajęciach praktycznych z instruktorami Jędrzejem Lisem oraz Andrzejem Lipińskim dowiedzieli się w jaki sposób obronić się przed potencjalnym napastnikiem. Mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez profesjonalistę, gdyż Jędrzej Lis jest instruktorem taktyki i interwencji w Powiatowej Komendzie Policji w Kwidzynie oraz trenerem brazylijskiego Jiu Jitsu w Klubie Sportowym Sempre Jiu Jitsu.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za uczestnictwo, zainteresowanie i zaangażowanie uczniów szkół jak i ich dyrektorów i nauczycieli.